OGŁOSZENIA‎ > ‎

Co mówi się o naszym FESTIWALU 2.0

opublikowane: 12 cze 2011, 23:17 przez Zdzisława Hojnacka   [ zaktualizowane 14 cze 2011, 12:46 ]

Tak o naszym festiwalu można przeczytać  na łamach portalu Centrum Edukacji Obywatelskiej, Podbeskidzie. TV oraz Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej.

Jan Dzida - Przewodniczący Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej w Bielsku-Białej na zakończenie FESTIWALU powiedział, że "projekt "Szkoła z klasą 2.0" pozwala rozwijać umiejętności uczniów z dziedzin pozaprogramowych, rozwijać wiedzę w wielu dziedzinach. To projekt umożliwiający rozwój indywidualnych zainteresowań uczniów i zdobycie umiejętności wypowiadania się w inny sposób.
Przy realizacji tego projektu złączyły się mądrość nauczycieli i pasja uczniów, a efekty są doskonałe. Zrealizowane projekty pokazują, jak wiele można zrobić z pasją przystępując do zadania. Aktywność uczniów spowodowała, że zrealizowane projekty mają "duszę", są oryginalne i mądre. Jan Dzida pogratulował włączenia do realizacji projektu tak wielu uczniów i nauczycieli, osiagniecia sukcesu w postaci wykonania zadania. Życzył dalszych sukcesów i wielu nowych pomysłów w następnych projektach."
Comments