7. Co o nas piszą i losy projektu po FESTIWALU 2.0

  1. Nasza szkoła zakwalifikowała się na Ogólnopolski Festiwal Projektów w Centrum Nauki Kopernik. Festiwal odbędzie się 17 czerwca w Warszawie. Oto lista wszystkich szkół w kraju, które zostały zaproszone do Centrum Nauki Kopernik.
  2. Kamil z 2 LP2 zdobył drugie miejsce w kategorii bloga autorskiego.
  3. Taki oto otrzymaliśmy list od organizatorów Projektu:
    1. "W imieniu zespołu programu Szkoła z klasą 2.0 serdecznie gratuluję zakwalifikowania się na Ogólnopolski Festiwal Projektów w Centrum Nauki Kopernik. Ogromnie cieszymy się, że w Państwa placówce jest tylu aktywnych nauczycieli, chętnych do przyjazdu na to wydarzenie. Wszystkie zgłoszone przez Państwa projekty są bardzo interesujące. Z opisów wynika, że zarówno Państwo jak i uczniowie włożyli wiele pracy w ich realizację, dlatego chcielibyśmy umożliwić wszystkim zgłoszonym uczestnikom prezentację swoich osiągnięć."
  4. Tak o naszym projekcie i festiwalu można przeczytać na łamach: portalu Centrum Edukacji Obywatelskiej, w innym miejscu tego portalu, Gazety Wyborczej, w innym miejscu GW, Podbeskidzie. TV oraz Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej.
  5. Grupa aktorów z kl. 2 LP2 otrzymała propozycję wystąpienia w “Ulicznej Paradzie Teatralnej w Śródmieściu Bielsko” organizowanej w czerwcu przez Stowarzyszenie Artystyczne “Teatr Grodzki”.
    1. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj.